top of page
Company_Plasmag_Sleeve_Film

Biz Kimiz ?

 "Geri dönüşüm zincirine katılın" 

Gezegenimiz için yenilikler... 

Plasmag Plastik ailesi olarak ilk hedefimiz; dünyanın her yerinden müşterilerimizle; 

İçecek, temizlik, kozmetik ve sağlık ürünlerinin güvenli ambalajlanması konusunda çözümler üretmek. Ürünlerimize ve çözümlerimize güveniyoruz.

İçecek, temizlik ve kozmetik ürünlerinin güvenli ambalajlanması için ürünlerimize ve çözümlerimize güveniyoruz

 ve sağlık ürünleri. 
Geleceğin beklentilerini karşılayan ​​"SIFIR" atık düşüncesiyle yola çıktık ve

 Siz değerli müşterilerimizle birlikte yenilikçi ve sürdürülebilir ürünler yaratmağı hedefliyoruz.. 

Çevreye duyduğumuz saygıdan dolayı atıklarımızı geri dönüştürüyoruz.

Böylece siz değerli müşterilerimizi de geri dönüşüm zincirine dahil ediyoruz...

plasmag-i

Biz Kimiz

1978 yılından itibaren etiket ve ambalaj sektöründe var olan MagGroup ilk olarak İstanbul Topcular semtinde Elektromag Makine Sanayi Ve Tic. A.Ş. olarak ticari faliyetine başlamıştır. sektör ihtiyaçları doğrultusunda, Türkiye için yeni bir teknoloji olan Sleeve etiket ürünlerin üretilmesi için de Etimag Etiket Matbaacılık Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. hayata geçirilmiştir.

 

Elektromag Makine Sanayi Ve Ticaret A.Ş. ;

Şişe dizme ve havalı temizleme, dolum makineleri, kapatma makineleri, etiketleme makineleri, sleeve makineleri & buhar tünelleri ve paketleme makineleri üretimini ve AR-GE sini yapmaktadır.

 

Etimag Etiket Matbaacılık Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş. ;

Shrink Sleeve, Emliyet Bandı, Preform Sleeve, Promosyon Sleeve , OPP Sarmal Etiket, Kendinden yapışkanlı etiket, ilaç vb sektörler için saklama şişeleri üretim ve satışını gerçekleştirmektedir.

 

Etiket - Ambalaj Sektörüne katma değerli ürünler üretmekte olan MagGroup, girişimlerini artırarak 02.10.2020 tarihinde Plasmag Plastik Film Ambalaj San. Ve Tic. A.Ş.’yi kurmuştur.

Our Story

Entegre Politika

Plasmag olarak politikamız teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, bilgi ve tecrübemizi kullanarak insana ve çevreye duyarlı, kalite ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet sunmaktır.

Şirketimizin istikrarlı büyümesi için; Toplam Kalite Yönetimi ilkeleri doğrultusunda tüm gücümüzle çalışarak müşterilerimizin talep ve beklentilerini verimli enerji kullanımıyla karşılamak, çalışanlarımızın çalışma ve yaşam standartlarını yükseltmek, kaliteden ödün vermeden markamıza sadık müşteriler yaratmak. güvenilirliğimizi ve kalitemizi, yaşadığımız çevreyi korumak ve İSG uygulamalarını en üst düzeyde hayata geçirmektir.

Kalite, çevre ve İSG konularında yürürlükteki standart ve mevzuatlara uyarak, daha sürdürülebilir bir yaşam için enerji verimliliği ve tasarrufu sağlamak, çevre kirliliğini önlemek, çevre performansını artırmak, iş kazalarının oluşmasını önlemek, güvenli ve sağlıklı çalışma ortamları sağlamak, riskleri azaltmak Çalışanlarımızın tüm faaliyetlerimize katılımını sağlayarak sürekli daha iyi olmak ana hedeflerimizden biridir.

Plasmag bünyesindeki yöneticiler, çalışanların güvenli ve sağlıklı çalışmasını sağlamak, gerekli kaynakları sağlamak, çalışma koşullarını izlemek ve iyileştirmek, tespit edilen güvensiz koşulları ortadan kaldırmakla sorumlu olup, tüm çalışanlar İş Sağlığı ve Güvenliği politikasının ilkelerini uygulamaya ve geliştirmeye kararlıdır.

Misyonumuz

Ambalaj endüstrisindeki taleplere göre optimize edilmiş Petg shrink film tedarik etmek.

Misyonumuz

Ambalaj sektörünün güncel ihtiyaçları doğrultusunda sürdürülebilir, çevre dostu çözümler sunmak.

Vizyon & Missyon

Türkiye'de İlk Defag PET-G Shrink Sleeve Filmi Üretimi
Global Pazarda Markaki İlk Yerli Marka...

bottom of page